RAPORT EBI 27-09-2017

Spółka: SITE Spółka Akcyjna
Numer: 27/2017
Data: 27-09-2017
Typy rynków: NewConnect – Rynek Akcji GPW
Tytuł: Ogłoszenie daty premiery gry Chronicles of Nyanya.
Treść:
W związku z planowaną informacją prasową do mediów branżowych, zarząd SITE S.A.(“Fat Dog Games”) podaje do publicznej wiadomości premierę gry Chronicles of Nyanya.

Finalna data premiera gry Chronicles of Nyanya została ustalona na 18.11.2017.

The Chronicles of Nyanya to klasyczna gra RPG, pełna dramatu, humoru, nielinearnych zadań z wieloma możliwościami ich rozwiązania i przede wszystkim…kotów.
Współautorką projektu jest Ilona Myszkowska, twórczyni popularnej chatolandia.pl. Gra przeszła wcześniej przez Steam Greenlight i została bardzo pozytywnie odebrana przez graczy. Ponadto została częściowo sfinansowana w ramach przeprowadzonej z sukcesem kampanii crowdfundingowej na portalu Wspieram.to.
The Chronicles of Nyanya to historia pozornie zwykłej kotki. Główną bohaterkę poznajemy, gdy ta mieszka spokojnie w kartonowym miasteczku o nazwie Kotowice, ze swoim ojcem, pasterzem bułeczek, siostrą, która wkrótce wychodzi za mąż oraz przyjacielem dziwakiem. Wszystko się zmienia, gdy bohaterka wyrusza za miasto narwać kwiatków na nadchodzące wesele. Gdy wraca, jej miasteczko stoi w płomieniach… Kotka postanawia zostać mściwym miausasynem. Nie wie jeszcze, że wkrótce przyjdzie jej wyruszyć na misję odszukania Wybranego Kota, by uratować świat Nyanii.
Gra została zaprezentowana przez Fat Dog Games na targach Pixel Heaven w Warszawie, ChinaJoy w Szanghaju, Gamescom w Kolonii oraz na PAX West w Seattle.
Aktualna wersja gry zostanie zaprezentowana na targach Poznań Game Arena(PGA) oraz Warsaw Games Week (WGW) w październiku bieżącego roku.

Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika Nr 03 do Regulaminu ASO “Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”