RAPORT EPSI 2017-09-20

Raport bieżący nr 34 / 2017
Data sporządzenia: 2017-09-20
Skrócona nazwa emitenta
SITE S.A.

Temat:
Ogłoszenie zakontraktowania 3 nowych gier.

Podstawa prawna
Treść raportu:
Zarząd SITE S.A.(„Fat Dog Games”) podaje do publicznej wiadomości zakontraktowanie 3 nowych gier do połowy września 2017 zgodnie z ogłoszoną nową strategią spółki.

Sand is the Soul studia MGP Studios.
MGP Studios to twórcy dwóch wysoko ocenianych na platformie Steam gier, Sinless oraz Roll’d. Swój najnowszy projekt, Sand is the Soul tworzą na bazie umowy wydawniczo-finansującej z Fat Dog Games.

Opis gry:
Sand is the Soul najlepiej opisać jako nowoczesny miks River City Ransom oraz Guardian Heroes, okraszone klimatem Bloodborne. To otwarta gra akcji typu beat-em-up, z elementami RPG. Gra posiada 22 zakończenia, osadzona jest w post-punkowym, wiktoriańskim świecie. Ma także wielowątkową fabułę.
Premiera przewidziana jest na I kwartał 2018 roku.

Body of Evidence studia Empyrean Games.
Empyrean Games to studio założone w 2010 roku, które tworzy Body of Evidence na bazie umowy wydawniczo-finansującej z Fat Dog Games.

Opis gry:
Body of Evidence to przypominający grę w chowanego, lekko makabryczny symulator FPP pełen czarnego humoru, będący hołdem dla twórczości Quentina Tarantino.

Opis fabularny:
Budzisz się w hotelu. Nie masz bladego pojęcia, co robiłeś poprzedniej nocy, ale cokolwiek to było, sprawiło, że zostałeś sam na sam… z martwym ciałem. Nie wiesz tak naprawdę, kto jest zabójcą, ale wiesz, że ktoś może w każdym momencie wejść do pokoju…
Co robisz? No cóż, pozbycie się zwłok brzmi jak najrozsądniejszy pomysł, prawda?
Cholera, okazuje się, że jesteś naprawdę dobry w te klocki. Więc myślisz sobie: „A gdyby tak zrobić z tego biznes?”
Podczas gry odwiedzisz wiele nowych lokacji z większą liczbą martwych ciał i jeszcze większą ilością zabawy — poznasz nowe techniki czyszczenia miejsca zbrodni, będziesz napotykał coraz bardziej spostrzegawczych intruzów i będziesz miał… coraz mniej czasu na wykonanie swojej pracy.
Premiera przewidziana jest na II kwartał 2018 roku.

Haxor studia Climou.
Climou to nowe studio gier, które tworzy swoją pierwszą grę na bazie umowy wydawniczo-finansującej z Fat Dog Games.

Opis gry:
Podczas gry mgliste przebłyski pamięciowe z wielu światów pogrążonych w chaosie czasoprzestrzennym wzbudzą Twoją ciekawość. Zdobywaj nowe wspomnienia, oglądaj dopracowane animowane przerywniki, rozmawiaj z napotkanymi istotami, wykonując dla nich wątki poboczne.
Rozwijaj swoje niezwykłe moce co pomogą pokonać potężnych bossów i poznaj dalsze losy rasy Haxor.

Opis fabularny:
Pradawna i długowieczna rasa Haxor traci złoża życiodajnej energii. W obliczu zagrożenia zostaje wysłana spedycja badawcza prosto w Czarną Dziurę. Misja zakończyła się niepowodzeniem… czy aby na pewno? Ocalała jedynie Kla, która w tarapatach na nowo odkrywa swoją prawdziwą tożsamość. Gra pozwoli graczowi cieszyć się czterema zagadkowymi światami, dużym obszarem do eksploracji, walki z różnorodnymi stworzeniami, przy pomocy zwinności i szerokiego oręża meta-bojowego.
Wspomnienia przeniosą w odległe, ale powiązane obszary, do niepokojących obrazów, do nagłych starć z nieczystymi siłami… walka z nimi przybliży temperamentną bohaterkę Kla do zmierzenia się z jej największym przekleństwem.
Odważna w konstrukcji platformówka z naciskiem na zręczność, miodne i radosne przechodzenie starannie i z pomysłem ułożonych plansz, łączących wymagania graczy lat 80-90tych ze współczesnymi. Obrazu rozrywki dopełnia oryginalny pixelart i starannie skomponowana oprawa muzyczna.
Premiera przewidziana jest na II kwartał 2018 roku.